mapa stránek

O nás

PWHC Vám poskytuje zdravotnickou péči s velmi osobním přístupem. Zaměřujeme se na porodnictví a gynekologii, ale zároveň věříme v celostní přístup ke zdraví. Z toho důvodu jsme rozšířili naši nabídku o dodatečné služby o zdraví žen na základě jejich věku a fyzického stavu.

Nabízíme prevenci, vyšetření, diagnózu a medikamentózní či chirurgickou léčbu ženských problémů. Součástí našich služeb jsou endoskopické zákroky, procedury s použitím radio skalpelu, medikamentózní a chirurgická léčba porodnických komplikací, vyšetření ultrazvukem a léčba ženských nemocí. Osvědčení o naší specializaci je Vám k dispozici v našem centru. Navíc nabízíme celkové zhodnocení fertility a pomůžeme Vám řešit případnou neplodnost. Zvládnutí menopauzy je důležitým krokem ke spokojenosti ženy, proto přicházíme s naší anti-aging léčbou.

Our focus is on female healthcare, though we frequently help solve unrelated issues as well. However, we encourage you to establish yourself with your own family physician to handle non-gynecological issues, especially in the case of a medical condition which requires long-term follow up. We can refer you to specialists in other medical areas. 

Čemu věříme...

Každý, kdo k nám přijde, bude velmi vítán a dobře se o něj postaráme. Péče o zdraví ženy je velmi obsáhlá a vyžaduje celostní přístup. 

Neboť každý člověk je jedinečný, zastáváme osobní přístup ke každé z Vás. Úspěch léčby záleží na celkovém uchopení problému a začlenění nového přístupu do všeho, co v životě děláme. Podobně jako v józe - není to jen o tom, co jsme schopni zvládnout na podložce, ale o tom, jak žijeme svůj život.

I starším věkovým skupinám nabízíme speciální péči, kdy se zaměřujeme na udržení zdraví a skvělé kondice po co nejdelší dobu.

Ordinační hodiny

Pondělí

9:00-14:00 Dr.Cinegrová

15:00 - 17:00

Úterý 8:30 - 15:00
Středa

8:30 - 15:00

Čtvrtek 9:00-13:00 Dr.Zelenková 
14:00 LASER 
Pátek 8:30 - 12:00

Kontakt

Business & Medical Center Smíchov
Kartouzská 6 
150 00 Prague 5

Telefon: +420 251 614 686
Fax: +420 257 323 221
E-mail: recepce@pwhc.cz