O nás

V našich ambulancích poskytujeme kompletní gynekologickou a prenatální péči. Zabýváme se pokročilou ultrazvukovou diagnostikou a fetomaternální medicínou. Náš tým tvoří kvalifikovaní lékaři a porodní asistentky s ambulantními i klinickými zkušenostmi.
Dbáme na to, abychom pracovali v přátelském kolektivu a příjemném prostředí. Do takového Vás zveme a slibujeme, že Vaše důvěra nás zavazuje k nejlepší možné péči o Vaše zdraví.
 

Náš tým

foto CS EN DE MUDr. Radovan Pock

Studoval na 3.LF Univerzity Karlovy v Praze a MF Eberhart Karls Universität v Tübingenu. Pracovat začal v porodnici v Chrudimi. Zde poznal manželku Ditu. Spolu absolvovali lékařskou misi v Jižním Súdánu.

Za sebou má řadu let práce v perinatologickém centru ÚPMD v Podolí, kde se věnoval především ultrazvukové diagnostice a péči vícečetná těhotenství. Hraje na elektrické housle v kapele Esence a do práce jezdí nejčastěji na kole.

MUDr. Radovan Pock s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN DE

foto CS EN MUDr. Dita Pocková

Vystudovala 2.LF Univerzity Karlovy. Pracovala v několika porodnicích. Byla vedoucí lékařkou porodního sálu a prenatálních ambulancí v nemocnici Mělník. Kromě běžné praxe se věnuje i dětské gynekologii.

S manželem Radovanem absolvovala lékařskou misi v Jižním Súdánu, mají spolu tři děti, což svědčí o její nezměrné trpělivosti a toleranci.

MUDr. Dita Pocková s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN

foto CS EN MUDr. Jiří Vojtěch

Vystudoval 1. LF UK v Praze. Pracovní zkušenosti získával zejména v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí, kde působil jako vedoucí lékař Oddělení rizikového těhotenství a Centra prenatální diagnostiky. Absolvoval odborné stáže ve fakultní nemocnici Hospital Sant Joan de Déu v Barceloně a Univerzitní nemocnici Leuven v Belgii. Dlouhodobě se věnuje diagnostice těhotenských komplikací, ultrazvuku, perinatologii a fetální medicíně, včetně nitroděložní chirurgie. V současné době pracuje jako vedoucí lékař na porodním sále Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze.

Je držitelem certifikátů ČGPS ČLS JEP pro Superkonsiliární ultrazvukové vyšetření v průběhu prenatální péče a Fetal Medicine Foundation (London) pro screeningová vyšetření v těhotenství. Po práci se dobíjí jízdou na horském kole, hrou na klavír, nebo jen tak relaxuje se svou fantastickou ženou a dvěma kudrnatými dětmi.

MUDr. Jiří Vojtěch s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN

foto CS EN Helena Frýbertová, DiS.

Helča je vzděláním sestra intenzivní medicíny. Z oddělení ARO Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady má bohaté zkušenosti. Po mateřské dovolené jí to ale začalo táhnout k perinatologii. Nejdříve k intenzivní péči o novorozence, později k práci v diagnostickém centru Ústavu pro péči o matku a dítě. Má dva prima syny, velké srdce a slabost pro Stinga.

Říká o sobě, že miluje lidi, ale že (slovy klasika) umí ukázat zuby. Nikdo z nás je ale ještě neviděl.

Helena Frýbertová, DiS. s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN

foto CS EN DE Bc. Uršula Kadlec

Stala se všeobecnou zdravotní sestrou, ale nebylo to ono. Tak se rozhodla pokračovat ve studiu a je z ní spokojená porodní asistentka. Uršula má bohaté zkušenosti z práce na porodním sále i z oddělení maminek po porodu. Nějaký čas také pracovala na neonatologii a starala se o předčasně narozená miminka.

Svoji práci má ráda. Relaxuje nejradši s pejskem a při cestování. Nyní nám odcestovala na cestu, z níž by se měli vrátit ve dvou. Držíme palce a těšíme se, až bude zase pevnou součástí našeho týmu.

Bc. Uršula Kadlec s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN DE

foto CS EN Bc. Tereza Padevětová, DiS.

Poté co se stala porodní asistentkou se jí stali hned dva krásní lidi. Syn a dcera. Poté se začala naplno věnovat oboru, který vystudovala. Má bohaté zkušenosti z porodního sálu, oddělení šestinedělí a nějaký čas se starala i o novorozence. Umí se rychle rozhodovat a sjednat si náležitý respekt. To je při její hlavní práci na porodních sálech ÚPMD velmi cenné (jak ve vztahu k tatínkům, tak k lékařům).

V PWHC nám často pomáhá a my jsme za to velmi rádi. Kromě práce a rodiny je její vášní četba detektivek. Prý se jednou pustí i do psaní – tak jen do toho, „Agatho“!

Bc. Tereza Padevětová, DiS. s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN

foto CS   MUDr. Dagmar Zelenková

Vystudovala 3. Lékařskou fakultu University Karlovy. Už během studií pracovala jako sestra na ortopedii a v porodnici. Práce s maminkami a novorozenci předurčila její další směřování. „Čím víc miminek, tím víc radosti!“ V jejím případě to rozhodně není klišé a už vůbec ne prázdná slova. Věnuje se reprodukční medicíně. Pomáhá seč může, aby tuto radost mohlo zažít co nejvíce párů.

Ráda cestuje, sportuje, chodí na koncerty, jezdí na motorce …a dělá bábovičky se sousedovic dětmi. Její dvě dcery však považují za její hlavní vášeň uklízení. Žena mnoha tváří a všechny z nich jsou vlídné.

 

foto CS EN ES MUDr. Lucie Holakovská

Absolventka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Mimo naší ambulanci pracuje na gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Mělník.

Část studií strávila pod horkým španělským sluncem v Madridu. Část života na ledové ploše (věnuje se intenzivně krasobruslení) a na zasněžených svazích hor (je vášnivou lyžařkou). Umí si užít život ve městě, raději však uniká do přírody a na horské túry.

MUDr. Lucie Holakovská s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN ES

foto CS EN DE MUDr. Zhanna Kapenová

Narodila se v Kazachstánu. První rok studií strávila na Lékařské fakultě Státní univerzity v Moskvě. Od roku 2005 žije v Čechách, kde dokončila studium na 3. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy. Má zkušenosti z perinatologických center i ambulance, nyní pracuje na gynekologicko-porodnickém oddělení nemocnice Mělník. Vychovává dva dospívající syny.

Miluje výtvarné umění a výtvarný svět miluje ji. Její domov se postupně mění v úctyhodnou galerii.

Každý člověk si zaslouží žít v harmonii se svým tělem.“ Tak zní její motto. Tuto harmonii Zhanna pomáhá nalézat i druhým.

MUDr. Zhanna Kapenová s vámi může komunikovat v těchto jazycích:

CS EN DE

 


 

 

 

 

Team PWHC

Smluvní pojišťovny